PROJEKTY_stare

Připravujeme:

Casa Serena

Golfový turnaj Hospodářské komory

v exkluzivním prostředí resortu Casa Serena (zámek Roztěž) nedaleko Kutné Hory: http://www.casaserena.cz/

Předseda představenstva OHK Pavel Krenk takto pozval účastníky setkání podnikatelů s radnicí 5. března na golfový turnaj Hospodářské komory, který se bude konat koncem srpna v nádherném areálu golfového hřiště Casa Serena, nedaleko od Kutné Hory: „Chceme ukázat, že máme nejen nápady, ale ukázat i cestu řešení. Stále se mluví o tom, že je potřeba přesvědčit návštěvníky, aby zůstávali v regionu déle, než na prohlídku Barbory či Kostnice. Golfová turistika je obrovský byznys. Casa Serena je exkluzivní hřiště, ale v dosahu Kutné Hory je dalších pět, možná deset, golfových destinací. Toto je unikátní příležitost, jak ukázat cestu, ale i spojit příjemné s užitečným a potkat se na golfu s lidmi, k nimž je mnohdy velmi obtížné se běžným způsobem vůbec dostat. V průběhu turnaje hospodářské komory v nádherném prostředí golfového hřiště Casa Serena účastníci zažijí nejen mnoho hodin příjemně stráveného času, ale i mnoho příjemných neformálních setkání se zajímavými lidmi. Nudit se nebudou ani negolfisté či doprovod hráčů, protože i pro ně bude připraven zajímavý doprovodný program, samozřejmě včetně návštěvy atraktivních míst v Kutné Hoře. Zájemci o účast, ale i o spolupráci, mohou sledovat webové stránky OHK Kutná Hora www.ohk-kh.cz. Kancelář OHK je k dispozici nejen zájemcům o turnaj jako takový, ale bude i koordinovat nabídku služeb místních podnikatelů.“

Více informací najdete na našich stránkách zde v průběhu dubna.

 GASK

Mezinárodní B2B konference v Kutné Hoře

Plánovaná vícedenní mezinárodní B2B (business to business) konference, také pořádaná OHK Kutná Hora, se bude konat v první polovině září.

Jejím cílem je hlavně zahájit aktivní komunikaci se zahraničními partnery o společném podnikání a investicích na Kutnohorsku.

Konference bude probíhat ve třech sekcích:

  • hi-tec (pokročilé technologie a ochrana životního prostředí),
  • kooperace a obchod (vzájemná obchodní výměna, zakládání společných podniků),
  • investice (využití průmyslových zón a brownfieldů, výstavba a akvizice průmyslových areálů pro výrobu a distribuci).

Více informací najdete na našich stránkách zde v průběhu června.

Konalo se:

 Konference 5_3

Město a byznys – setkání podnikatelů s radnicí Kutné Hory

Ve čtvrtek 5. března odpoledne a v podvečer se za účasti prezidenta HK ČR Vladimíra Dlouhého v Kutné Hoře konalo setkání podnikatelů z Kutnohorska s pracovním názvem „Město a byznys“, organizované zdejší okresní hospodářskou komorou (OHK Kutná Hora), ve spolupráci s městem Kutná Hora.

V konferenčním sále hotelu U Kata diskutovali přítomní podnikatelé a zástupci veřejné správy o tom, jak co nejlépe využít potenciál města Kutná Hora pro byznys a podnikání. Účastníci setkání se shodli na účelnosti a potřebnosti zahájení takového dialogu. Starosta Martin Starý nabídl uspořádání dalšího podobného setkání, ještě o něco více zacíleného na otázky podnikání přímo v samotném městě Kutná Hora. Hospodářská komora nabídla možnost uspořádání dalšího setkání v podobném formátu v prvním zářiovém týdnu. Cílem tohoto prvního mítinku bylo především zahájit pravidelný dialog mezi radnicí a místními podnikateli.

Město Kutná Hora reprezentoval starosta Martin Starý a místostarostka Zuzana Moravčíková, zde i v roli náměstkyně hejtmana Středočeského kraje. Konferenční sál kapacitně určený pro osmdesát lidí byl úplně plný, setkání se zúčastnila téměř stovka podnikatelů. A to jak členů, tak i nečlenů Hospodářské komory ČR. Zájem tak převýšil všechna očekávání. Většinu sálu zaplnili představitelé řady středních a menších firem, či místní živnostníci, ale nechyběli tu ani dva zástupci nadnárodní společnosti Philip Morris. Celkově se sešla velice pestrá reprezentace podnikatelů ve výrobě, obchodu i službách, a to od lokálně či regionálně orientovaných firem, až po mezinárodně působící korporace. Setkání proběhlo za aktivní účasti Vladimíra Dlouhého, člena Okresní hospodářské komory v Kutné Hoře a prezidenta Hospodářské komory České republiky. Přítomným poděkoval za hojnou účast a živě s nimi diskutoval o nejrůznějších tématech.

–blue-

více zde…

Print Friendly, PDF & Email